Sanace

Rychlé řešení škod způsobených
ohněm nebo vodou

Snadné kontaktování technika
a pohotové jednání

Požár i voda mohou udeřit kdykoliv, brzy ráno i pozdě v noci, a čím dříve začnete se sanací, tím menší budou celkové škody. Proto pro vás máme naši NON-STOP linku, kde jsme vám k dispozici 24 hodin denně.

Garantujeme vám rychlou odpověď a vyřešení problému v řádu několika dní a v případě urgentní situace i několika hodin.

Při sanaci škod zajištuje rychlá reakce a příslušná pohotovost odborných sil jednoznačnou úsporu nákladů a času.

Non-stop servis

800 110 303
Technik

Pomohli jsme stovkám klientů

4,7 průměrné hodnocení

15+ let na trhu

230+ spokojených klientů

Ještě jednou bych vám moc chtěla poděkovat za rychlé a bezproblémové řešení vodovodní havárie v našem domě, jménem všech jeho obyvatel. Já jako předseda SJV vám především děkuji za bezproblémovou komunikace a vyřešení všech potřebných úkonů s pojišťovnou, a majitelé bytů za odstranění všech škod, záchranu jejich majetku a lidský přístup.

Naprostá spokojenost. Minulý rok nám od kamen vyhořela garáž. Auto a motorku se zachránit nepodařilo, ale se vším ostatním nám Belix moc pomohl.

Zuzka Martincová

Moje restaurace v přízemí byla vytopená z bytu nad námi. Měl jsem tam nové vybavení a hlavně dřevěné obklady a novou dřevěnou podlahu. Chlapi z Belixu tam naběhli, všechno vysušili a zachránili mi obklady, podlahu i nábytek. Díky chlapi!

Petr K.

Děkuji všem zaměstnancům firmy Belix za naprosto precizně odvedenou práci po katastrofálním vytopení našeho bytu.

Milan Kašík

Od rychlovarné konvice nám začátkem roku kompletně vyhořelo první patro našeho domu. Vůbec jsme nevěděli, že existují firmy, které se o tu spoušť umí profesionálně postarat, známý nám poradil se obrátit právě na Belix, což byla skvělá volba. Všechno za nás v tomhle psychicky náročném období vyřídili s pojišťovnou, zbavili náš dům příšerného puchu, nádherně vše opravili. Doporučujeme.

Martin Hřebačka

Doporučuji. Rychlý nástup do akce, profesionální jednání, lidský přístup, práce jim jde od ruky. Určitě nejlepší firma na sanace 😊

Věra

Nevěřte tomu, že je lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat. Vyhořeli jsme zatím jen jednou, ale doufáme, že naposledy, raději bychom se desetkrát stěhovali. Ale pokud bychom tu smůlu měli ještě jednou, rozhodně se na Belix znova obrátíme. Moc vám chci tímto způsobem poděkovat za sebe i za celou svou rodinu. Vše krásně vyčistili a dům byl jako nový, navíc jsme si ušetřili jednání s pojišťovnou.

Tereza Janouchová

Po návratu z dovolené nás čekalo velmi nepříjemné překvapení v podobě vytopeného bytu kvůli prasklé hadičce od pračky. Belix byl naše záchrana, sami bychom si nevěděli rady. Rychlé vysušení předešlo plísním a hlavně se podařilo zachránit velkou část nábytku. Moc děkujeme!

M. Vojteková

Belix můžu jenom doporučit. V mojí dílně vznikl požár a díky jejich rychlé pomoci se podařilo většinu dílny zachránit, a navíc jsem v ní mohl během pár dní znovu začít pracovat a nepřišel jsem tak o zakázky.

Ján M.

Moc děkujeme celé firmě a jejím specialistům za lidského přístup a hlavně rychlé jednání. Po tom, co vyhořel náš byt, se ujali rychlé nápravy škod, vše vyčistili, opravili a uvedli do původního stavu, takže jsem se mohli po krátké době v pořádku vrátit domů.

Petr Šimmer

Super firma, která mi pomohla se škodami způsobenými vytopením bytu. Také moc oceňuji, že za mě vše vyřídili s pojišťovnou.

Josef Matějka

Jsme smluvními partnery nebo spolupracujeme s pojišťovnami pro řešení pojistných událostí

Smluvní partneři

Spolupracujeme

Úklid domu i firmy
po požáru

Zjistěte více

Sanace škod
způsobených
vodou

Zjistěte více

Záchrana dat
a dokumentů

Zjistěte více