Sanace

Sanace škod způsobených ohněm

Sanace po požáru znamená celkový proces obnovy bytu nebo domu. Tento proces zahrnuje dekontaminaci prostředí, odstranění zničených částí, chemické čištění a obnovení do stavu před požárem.

Sanace škod způsobených ohněm

Požár bytových a rodinných domů – zavolejte a vydejte se s námi na cestu zpátky v čase.

Při požárech obecně platí, že čím dříve budou odborné sanační práce zahájeny, tím se škody a následné náklady minimalizují. Důležitá je především důkladná dokumentace po požáru i v průběhu sanace a komunikace s pojišťovnou.

Jsme uznávaným smluvním partnerem většiny pojišťoven se kterými úzce spolupracujeme. Za klienty na základě plné moci vykomunikujeme celý proces průběhu řešení škodní události. To vede k rychlejšímu postupu všech prací a dřívějšímu předání bytu či domu majiteli.

Provádíme stavební a kompletační činnosti “na klíč” od střechy až po práh vchodových dveří. Řemeslné práce (zednické, elektrikářské, obkladačské) provádíme ihned po demontážích a vyčištění prostor. Dodávky a montáže oken, krovů, atd. realizujeme s našimi dlouholetými partnery. Společně opravíme Vaše bydlení rychleji, než kdybyste si vše zařizovali sami a s každým dodavatelem zvlášť. Požár není plánovanou událostí a tím pádem není možné čekat řádově i několik týdnů na standardní dodací lhůty, než budete moct znovu bydlet.

Požár v průmyslu – koroze jako nepřítel číslo jedna

Uhašením ohně záčíná vlivem kyselého prostředí a spadu reziduí hoření odpočítávání času provozuschopnosti kontaminovaných strojů. Hlavním problémem je vznik sekundárních škod způsobených především okamžitým napadením všech povrchů korozí. Na ocelových materiálech je povrchová koroze viditelná během prvních hodin. Je nutné okamžitě reagovat a tento degradativní proces zastavit. Toho se dosáhne snížením relativní vlhkosti na minimum, očištěním všech povrchů a aplikováním konzervační látky. Důležité je také vyvezení strojů z nejhůře zasažených míst do neutrálního prostředí. Není li to možné, stroje musí být zabaleny a přetlakově vysušeny. Stejnému ohrožení jsou také vystaveny všechny elektronické systémy.

Požádejte o pomoc ihned, vše ostatní je možné řešit souběžně s prováděním záchranných prací. Společnost Belix disponuje dostatečným množstvím techniky a ochrání tak i velké podniky.

Olympus Digital Camera - Sanace škod Způsobených Ohněm

Přenechte Vaše starosti nám.

Jsme profesionálové v oboru.

Vše vyčistíme a uvedeme do původního stavu.

Na místo dorazíme během několika hodin

Snadné kontaktování technika
a pohotové jednání

Požár i voda mohou udeřit kdykoliv, brzy ráno i pozdě v noci, a čím dříve začnete se sanací, tím menší budou celkové škody. Proto pro vás máme naši NON-STOP linku, kde jsme vám k dispozici 24 hodin denně.

Garantujeme vám rychlou odpověď a vyřešení problému v řádu několika dní a v případě urgentní situace i několika hodin.

Při sanaci škod zajištuje rychlá reakce a příslušná pohotovost odborných sil jednoznačnou úsporu nákladů a času.

Non-stop servis

800 110 303
Technik

Úklid domu i firmy
po požáru

Zjistěte více

Sanace škod
způsobených
vodou

Zjistěte více

Záchrana dat
a dokumentů

Zjistěte více