Sanace

Záchrana dat a dokumentů

Spolehlivá záchrana slov, obrazů a médií

Belix Dokument Pl Sen

Co nejrychlejší zásah znamená největší šanci na záchranu. I přesto záchrana poškozených dokumentů zpravidla nezačne ihned. Pak je především nutné zastavit napadání dokumentů plísněmi a bakteriemi. Toho dosáhneme jejich co nejrychlejším zmražením v mrazících boxech buď přímo u zákazníka nebo u nás ve společnosti BELIX. Zmražené dokumenty jsou pak dříve či později rozmraženy, dezinfikovány a sanovány.

Záchrana dokumentů je prováděna dle požadavků zákazníka tak, aby byl splněn účel, a přitom nevznikly vícenáklady na obnovu dokumentu.

Sanace listin poškozených kouřem, vodou a následným plísněmi.

Jak to funguje?

Inventarizace dokumentů

Dokumenty pro převoz ukládáme do přepravních boxů s jedinečným označením, což nám umožňuje kdykoli zjistit umístění v našem velkokapacitním zařízení. Všechny dokumenty jsou skladovány v bezpečných prostorách s kamerovým záznamem a omezeným přístupem.

Hloubkové zamražení a horkovzdušné sušení dokumentů

Tento proces zahrnuje hromadné zmražení všech dokumentů. Díky tomu je možné sušení materiálů provádět postupně, bez dalšího vzniku plísní a degradace papíru. Samotné sušení dokumentů probíhá v antibakteriální prostředí s regulovanou teplotou a vlhkostí. Celý proces je plně automatizovaný, čímž zkracujeme běžnou dobu sušení na nezbytné minimum.

Základem je systematická práce s profesionálním přístupem.

Belix Dokumenty - Záchrana Dat A Dokumentů

Ozonizace

Dezinfekce ozonem je vysoce efektivní proces, který se používá k čištění nebo dezinfekci a dekontaminaci dokumentů či jiného spotřebního zboží. Tento proces používáme pro finální likvidaci zárodků bakterií a jiných mikrobů, aniž bychom dále poškozovali důležité dokumenty.

Čištění dokumentů

V případě, že byly dokumenty v průběhu havárie znečištěny hasební vodou, sazemi nebo odpadními vodami, projdeme každou stránku po stránce a odstraníme nečistoty.

Výstupní kontrola a vrácení dokumentů

Posledním krokem před navrácením svěřených dokumentů je výstupní kontrola s pomocí digitálního mikrovlnného měřiče, který odhalí zbytkovou vlhkost i v silných svazcích. Zkontrolované dokumenty opět ukládáme do přepravních boxů. Takto Vám je doručíme domů nebo do kanceláře.

Přenechte Vaše starosti nám.

Jsme profesionálové v oboru.

Vše vyčistíme, a uvedeme do původního stavu.

Na místo dorazíme během několika hodin

Snadné kontaktování technika
a pohotové jednání

Požár i voda mohou udeřit kdykoliv, brzy ráno i pozdě v noci, a čím dříve začnete se sanací, tím menší budou celkové škody. Proto pro vás máme naši NON-STOP linku, kde jsme vám k dispozici 24 hodin denně.

Garantujeme vám rychlou odpověď a vyřešení problému v řádu několika dní a v případě urgentní situace i několika hodin.

Při sanaci škod zajištuje rychlá reakce a příslušná pohotovost odborných sil jednoznačnou úsporu nákladů a času.

Non-stop servis

800 110 303
Technik

Úklid domu i firmy
po požáru

Zjistěte více

Sanace škod
způsobených
vodou

Zjistěte více

Záchrana dat
a dokumentů

Zjistěte více